Reklam
Reklam

Atatürk Yürüyüş Parkı’nın yolları yenilendi: Artık daha ferah bir ortamdasınız

Vatandaşların rahatça nefes alacakları yeşil alanlara her gün bir yenisini ekleyen Esenyurt Belediyesi, Âşık Veysel Mahallesi’ndeki Atatürk Yürüyüş Parkı’nın yollarını yenileyerek vatandaşların keyifli vakit geçirebileceği bir alan haline getirdi. Esenyurt Belediyesi, ilçe genelindeki parkların yürüyüş yollarını yenilemeye devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Âşık Veysel Mahallesi’nde bulunan 19 bin 837 metrekarelik Atatürk Yürüyüş Parkı’nın yollarını yenileyen ekipler, […]

Atatürk Yürüyüş Parkı’nın yolları yenilendi: Artık daha ferah bir ortamdasınız
  • Yayınlanma9 Eylül 2022 20:05

Vatandaşların rahatça nefes alacakları yeşil alanlara her gün bir yenisini ekleyen Esenyurt Belediyesi, Âşık Veysel Mahallesi’ndeki Atatürk Yürüyüş Parkı’nın yollarını yenileyerek vatandaşların keyifli vakit geçirebileceği bir alan haline getirdi.

Esenyurt Belediyesi, ilçe genelindeki parkların yürüyüş yollarını yenilemeye devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Âşık Veysel Mahallesi’nde bulunan 19 bin 837 metrekarelik Atatürk Yürüyüş Parkı’nın yollarını yenileyen ekipler, vatandaşlara ferah bir ortamda yürüyüş yapma ve dinlenme imkânı sundu.

Ekipler, içerisinde birçok farklı bitki türünün bulunduğu parkta, 3 bin metrekare kauçuk zemin çalışması yaparak yeşil alan ve yürüyüş yollarının ayrımına da 2 bin 844 metrekarelik bordür döşedi.

Reklam
Reklam