Reklam
Reklam

ARDA-KON Başkanı Sami Atıcı’dan yeni yıl mesajı

ARDA-KON Genel Başkanı Sami Atıcı, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tüm hemşerilerinin ve Türk milletinin yeni yılını tebrik eden Atıcı, “Tüm umutların ve dileklerin gerçekleşeceği yeni bir yıl diliyorum” dedi. Ardahan Konfederasyonu (ARDA-KON) Genel Başkanı Sami Atıcı, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların yeni yılını tebrik etti. Başkan Atıcı mesajında, “2023 yılının […]

ARDA-KON Başkanı Sami Atıcı’dan yeni yıl mesajı
  • Yayınlanma31 Aralık 2022 09:30

ARDA-KON Genel Başkanı Sami Atıcı, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tüm hemşerilerinin ve Türk milletinin yeni yılını tebrik eden Atıcı, “Tüm umutların ve dileklerin gerçekleşeceği yeni bir yıl diliyorum” dedi.

Ardahan Konfederasyonu (ARDA-KON) Genel Başkanı Sami Atıcı, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların yeni yılını tebrik etti. Başkan Atıcı mesajında, “2023 yılının aziz milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, esenlik ve barış getirmesini temenni eder; tüm umutların ve dileklerin gerçekleşeceği yeni bir yıl diliyorum.” ifadelerine yer verdi.