Reklam
Reklam

ARDA-KON Başkanı Atıcı: ODTÜ diploması kadar kıymetliydi Ardahanlı olmak

ARDA-KON Başkanı Atıcı: ODTÜ diploması kadar kıymetlARDA-KON Başkanı Sami Atıcı, Ardahanlı olmanın önemine dikkat çekti. Başkan Atıcı, “ODTÜ diploması kadar kıymetliydi Ardahanlı olmak” dedi. Ardahan Konfederasyonu (ARDA-KON) Genel Başkanı Sami Atıcıi Ardahan’ın Kurtuluşu dolayısıyla yayımladığı mesajda, Ardahan’ın bağımsızlık mücadelesinin önemine vurgu yaptı. “ODTÜ DİPLOMASI KADAR KIYMETLİYDİ ARDAHAN’LI OLMAK” Her türlü makam, mevki, şan, şöhretin ve […]

ARDA-KON Başkanı Atıcı: ODTÜ diploması kadar kıymetliydi Ardahanlı olmak
  • Yayınlanma24 Şubat 2024 14:15

ARDA-KON Başkanı Atıcı: ODTÜ diploması kadar kıymetlARDA-KON Başkanı Sami Atıcı, Ardahanlı olmanın önemine dikkat çekti. Başkan Atıcı, “ODTÜ diploması kadar kıymetliydi Ardahanlı olmak” dedi.

Ardahan Konfederasyonu (ARDA-KON) Genel Başkanı Sami Atıcıi Ardahan’ın Kurtuluşu dolayısıyla yayımladığı mesajda, Ardahan’ın bağımsızlık mücadelesinin önemine vurgu yaptı.

“ODTÜ DİPLOMASI KADAR KIYMETLİYDİ ARDAHAN’LI OLMAK”

Her türlü makam, mevki, şan, şöhretin ve paranın gelip geçici olduğuna ancak Ardahanlı olmanın kalıcı olduğunu kaydeden ARDA-KON Başkanı Sami Atıcı, konfederasyon olarak, her zaman Ardahanlıların yanında olacaklarını ve Ardahan’ın çıkarlarını gözeteceklerinin altını çizdi.

Başkan Atıcı, bu özel günü kutlayarak, özellikle büyükşehirlerde Ardahanlı hemşerilerinin birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğunu aktardı. Atıcı, ARDA-KON’un Dünya Ardahanlılar Birliğini sağlamak ekseninde sonsuz bir çaba ve gayret içerisinde olmaya devam edeceğini söyledi.

Başkan Atıcı, “Tüm hemşerilerimi, Ardahan sevdalılarını saygı ve sevgilerimle selamlıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Reklam
Reklam