Reklam
Reklam
Reklam

Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı: Esenyurt için durmadan çalışmaya devam edeceğiz

Ak Parti’nin “Yüz yüze 100 gün” programı kapsamında mahalle mahalle gezen Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı Harun Özer, Talatpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Özer, “Ülkemizi önce 2023’e ulaştıracak,ardından da 2053’e uzanan yola güvenle çıkacağız. Talatpaşa Mahallemizde komşularımız ile bir araya geldik. Mahalle yönetimimize ve kıymetli başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. “Esenyurt için […]

Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı: Esenyurt için durmadan çalışmaya devam edeceğiz
  • Yayınlanma29 Ağustos 2022 19:58

Ak Parti’nin “Yüz yüze 100 gün” programı kapsamında mahalle mahalle gezen Ak Parti Esenyurt İlçe Başkanı Harun Özer, Talatpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Özer, “Ülkemizi önce 2023’e ulaştıracak,ardından da 2053’e uzanan yola güvenle çıkacağız. Talatpaşa Mahallemizde komşularımız ile bir araya geldik. Mahalle yönetimimize ve kıymetli başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

“Esenyurt için durmadan çalışmaya devam edeceğiz”

Başkan Özer ayrıca Mehmet Akif Ersoy mahallesinde esnafı ziyaret etti. Özer, “Gönül kapılarını bizlere açan birbirinden kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Esenyurt için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Y. Özgür Bülbül/Esenyurt Postası

Reklam
Reklam