Reklam
Reklam

Ahmet Özer projelerini anlattı: Daha güzel bir Esenyurt yapacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Özer, geniş katılımlı lansman toplantısında, daha güzel bir Esenyurt için yola çıktılarını söyledi. CHP Esenyurt Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Özer’in adaylık tanıtım toplantısı; CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP milletvekilleri Zeynel Emre, Engin Altay, […]

Ahmet Özer projelerini anlattı: Daha güzel bir Esenyurt yapacağız
  • Yayınlanma10 Mart 2024 19:31

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Esenyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Özer, geniş katılımlı lansman toplantısında, daha güzel bir Esenyurt için yola çıktılarını söyledi.

CHP Esenyurt Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Özer’in adaylık tanıtım toplantısı; CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP milletvekilleri Zeynel Emre, Engin Altay, Beylükdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirdi.

KADINLARA İSTİHDAM

Prof. Özer, Esenyurt için projelerini sunum olarak anlattı. Çarpık kentleşme başta olmak üzere Esenyurt’un sorunlarına değinen bunları değiştirme yönündeki projelerini tek tek anlatan Özer, kadınlara yönelik de projelerini paylaştı. Kadın istihdamına ayrı bir parantez açan Özer, ilçenin sorunlarını tek tek ele alacaklarını ifade etti.

“Cumhuriyet’in kimsesizlerin kimsesi” olduğu vurgusunu yapan Prof. Dr. Ahmet Özer, eğitim, sağlık, ekonomi, STK gibi birçok başlık altındaki projelerini katılımcılara anlattı.

Prof. Özer, “Daha sağlıklı ve daha güzel bir Esenyurt oluşturacağız. Bunun için yola çıktık.” dedi.

Batı İstanbul’un en yoğun göç alan yerlerinin başında gelen Esenyurt’un “kentlileşememe” sorunu olduğunu paylaştı.

“Rantçı değil halkçı olacaklarını” paylaşan Prof. Dr. Özer, ilçede tek üniversite ve tek devlet hastanesi bulunmasını da eleştirdi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABER: ESENYURT POSTASI