Reklam
Reklam

3. Lig’de Muşspor’un rakipleri belli oldu

TFF 3. Lige yükselen 1984 Muşspor’un rakipleri belli oldu. BAL Liginde şampiyon olan ve Trabzon’da oynana play-off maçlarını da kazanarak 3. Lig’e çıkma başarısı gösteren Muşspor 3.Lig’de 3. gruba düştü. Muşspor’u grubunda zorlu rakipler bekliyor. Birçok bölgede maçlara çıkacak olan Muşspor’un güçlü rakipleri karşısında muhakkak transfer yapması gerekiyor. Ligde kalabilmek ve başarı göstermek için güçlü […]

3. Lig’de Muşspor’un rakipleri belli oldu
  • Yayınlanma30 Haziran 2022 13:21

TFF 3. Lige yükselen 1984 Muşspor’un rakipleri belli oldu.

BAL Liginde şampiyon olan ve Trabzon’da oynana play-off maçlarını da kazanarak 3. Lig’e çıkma başarısı gösteren Muşspor 3.Lig’de 3. gruba düştü. Muşspor’u grubunda zorlu rakipler bekliyor. Birçok bölgede maçlara çıkacak olan Muşspor’un güçlü rakipleri karşısında muhakkak transfer yapması gerekiyor. Ligde kalabilmek ve başarı göstermek için güçlü isimlere ihtiyaç duyan Muşspor, taraftarından iş insanlarına kadar herkesime destek çağrısında bulunuyor.

İşte Muşspor’un 3. Lig’deki rakipleri

1984 MuşsporBaşkanı Maşallah Kandemir, bugün Beykoz’da yapılan TFF kurasına katıldı. Gruplarını taraftarlarla paylaşan Kandemir, “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Muşspor lig maçları kapsamında İstanbul, Bursa ve Ankara gibi şehirlere de gidecek. Özellikle buradaki Muşlu taraftarların takımlarını yalnız bırakmaması ve tam destek vermesi takım adına kritik öneme sahip.

 

Reklam
Reklam