Reklam
Reklam
Reklam

1071 Malazgirtspor’dan BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya’ya ziyaret

1071 Malazgirtspor Kulübü Başkanı İsmail Türeli, Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAŞİDER) Başkanı Ergin Kaya’yı ziyaret etti. Muş amatör liginde mücadele edecek olan 1071 Malazgirtspor Kulübü Başkanı İsmail Türeli BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya’yı ziyaret etti. Takımlarının hedeflerinden bahseden Başkan Türeli, sporun önemine değindi. BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya ise, dernek çalışmalarından bahsettikten sonra sportif faaliyetlerin bir kente […]

1071 Malazgirtspor’dan BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya’ya ziyaret
  • Yayınlanma30 Temmuz 2022 09:27

1071 Malazgirtspor Kulübü Başkanı İsmail Türeli, Başakşehir İş İnsanları Derneği (BAŞİDER) Başkanı Ergin Kaya’yı ziyaret etti.

Muş amatör liginde mücadele edecek olan 1071 Malazgirtspor Kulübü Başkanı İsmail Türeli BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya’yı ziyaret etti. Takımlarının hedeflerinden bahseden Başkan Türeli, sporun önemine değindi. BAŞİDER Başkanı Ergin Kaya ise, dernek çalışmalarından bahsettikten sonra sportif faaliyetlerin bir kente olumlu etkisini anlattı.

Şehirlerin sporla özdeşleşmesiyle ekonominin de güçlendiğini kaydeden Kaya, Başakşehir dışında da hemşerilerine ulaşarak yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade etti. Başkan Kaya ayrıca Malazgirt temsilcisine yeni sezonda başarılar diledi.

Flama ve atkı takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Reklam
Reklam